Biljartclub Krijt op Tijd
Seizoen 2019   - - 2020
Wedstrijd 1:  Grote Prijs Cafetaria De Zandloper
Klasse 1  <>  Klasse 2                                 17-07-2019
Nr Maa 02-09-19 Nr Din 03-09-19 Nr Woe 04-09-19
1 91 72 5 68 86 9 42 85
2 90 88 6 74 44 10 56 35
3 80 82 7 83 87 11 81 89
4 5 84 8     12    
Nr Maa 09-09-19 Nr Din 10-09-19 Nr Woe 11-09-19
13 90 44 17 68 87 21 42 89
14 80 88 18 74 86 22 83 85
15 91 35 19 56 82 23 5 72
16 81 84 20     24    
Nr Maa 16-09-19 Nr Din 17-09-19 Nr Woe 18-09-19
25 42 84 29 74 87 33 83 89
26 81 72 30 91 82 34 68 85
27 80 44 31 90 86 35 56 88
28 5 35 32     36    
Nr Maa 23-09-19 Nr Din 24-09-19 Nr Woe 25-09-19
37 90 87 41 83 84 45 68 89
38 42 72 42 74 85 46 91 88
39 56 44 43 5 82 47 80 86
40 81 35 44     48    
Nr Maa 30-09-19 Nr Din 01-10-19 Nr Woe 02-10-19
49 42 35 53 68 84 57 90 85
50 91 44 54 74 89 58 56 86
51 5 88 55 80 87 59 83 72
52 81 82 56     60    
Nr Maa 07-10-19 Nr Din 08-10-19 Nr Woe 09-10-19
61 42 82 65 74 84 69 90 89
62 91 86 66 68 72 70 80 85
63 5 44 67 56 87 71 83 35
64 81 88 68     72    
Nr Maa 14-10-19 Nr Din 15-10-19 Nr Woe 16-10-19
73 42 88 77 83 82 81 80 89
74 90 84 78 74 72 82 56 85
75 91 87 79 5 86 83 68 35
76 81 44 80     84    
Nr Maa 21-10-19 Nr Din 22-10-19 Nr Woe 23-10-19
85 42 44 89 68 82 93 83 88
86 90 72 90 74 35 94 56 89
87 80 84 91 81 86 95 91 85
88 5 87 92     96    
Nr Maa 04-11-19 Nr Din 05-11-19 Nr Woe 06-11-19
97 42 86 101 83 44 105 68 88
98 90 35 102 74 82 106 91 89
99 80 72 103 81 87 107 5 85
100 56 84 104     108    
Nr Din 12-11-19 Nr Woe 13-11-19 Nr Don 14-11-19
109 42 87 113 83 86 117 56 72
110 80 35 114 68 44 118 5 89
111 91 84 115 74 88 119 81 85
112 90 82 116     120    
Nr Maa 18-11-19 Nr Din 19-11-19 Nr Woe 20-11-19
121     125     129    
122     126 Finale Cafetaria 130    
123     127 131    
124     128     132    
Achterstallige matchen mogen gespeeld worden t.e.m. vrijdag
Alle wedstrijden gespeeld NA deze datum komen niet meer
in aanmerking voor de Algemene Rangschikking (Clubkampioen)
16-11-19
De finale van de prijs "Cafetaria" wordt betwist tussen de eerstgeklasserden van Klasse 1 en Klasse 2.   Deze FINALE gaat door op : Dinsdag
19-11-19
Wedstrijd 2: Klassekampioenschap
Klasse 1 onderling - idem Klasse 2 
 
Nr Maa 25-11-19 Nr Din 26-11-19 Nr Woe 27-11-19
133 5 81 137 42 83 141 90 80
134 86 44 138 68 74 142 56 91
135 88 82 139 85 87 143 84 89
136 35 72 140     144    
Nr Maa 02-12-19 Nr Din 03-12-19 Nr Woe 04-12-19
145 91 5 149 83 74 153 85 86
146 87 44 150 42 68 154 90 56
147 88 35 151 80 81 155 82 89
148 72 84 152     156    
Nr Maa 09-12-19 Nr Din 10-12-19 Nr Woe 11-12-19
157 85 44 161 87 86 165 83 68
158 90 91 162 82 84 166 88 72
159 80 5 163 42 74 167 35 89
160 56 81 164     168    
Nr Maa 16-12-19 Nr Din 17-12-19 Nr Woe 18-12-19
169 42 90 173 68 56 177 83 80
170 91 81 174 74 5 178 85 88
171 86 35 175 87 82 179 72 89
172 44 84 176     180    
Nr Maa 06-01-20 Nr Din 07-01-20 Nr Woe 08-01-20
181 42 80 185 74 91 189 85 82
182 87 88 186 83 90 190 86 89
183 44 72 187 68 81 191 56 5
184 35 84 188     192    
Nr Maa 13-01-20 Nr Din 14-01-20 Nr Woe 15-01-20
193 44 88 197 74 90 201 85 35
194 82 72 198 87 89 202 83 81
195 42 56 199 86 84 203 68 5
196 80 91 200     204    
Nr Maa 20-01-20 Nr Din 21-01-20 Nr Woe 22-01-20
205 42 91 209 83 5 213 85 72
206 90 81 210 74 56 214 68 80
207 è 84 211 86 82 215 88 89
208 44 35 212     216    
Nr Maa 27-01-20 Nr Din 28-01-20 Nr Woe 29-01-20
217 87 72 221 74 81 225 80 56
218 44 89 222 82 35 226 68 90
219 85 84 223 86 88 227 83 91
220 42 5 224     228    
Nr Maa 03-02-20 Nr Din 04-02-20 Nr Woe 05-02-20
229 42 81 233 74 80 237 85 89
230 90 5 234 86 72 238 83 56
231 87 35 235 44 82 239 68 91
232 88 84 236     240    
Wedstrijd 3:  Schaal Gemeente Wemmel
Op inschrijving - 5 wedstrijden via loting
Nr Maa 10-02-20 Nr Din 11-02-20 Nr Woe 12-02-20
241 91 72 245 74 89 249 56 86
242 80 44 246 68 82 250 85 35
243 90 84 247 5 88 251 42 83
244 81 87 248     252    
Nr Maa 17-02-20 Nr Din 18-02-20 Nr Woe 19-02-20
253 88 84 257 44 82 261 85 89
254 42 72 258 74 86 262 83 90
255 91 81 259 68 35 263 5 87
256 80 56 260     264    
Nr Maa 02-03-20 Nr Din 03-03-20 Nr Woe 04-03-20
265 90 72 269 87 84 273 68 89
266 44 35 270 56 82 274 83 88
267 91 5 271 74 80 275 85 86
268 42 81 272     276    
nr Maa 09-03-20 nr Din 10-03-20 nr Woe 11-03-20
277 80 72 281 83 82 285 5 89
278 44 88 282 42 74 286 90 56
279 81 86 283 68 87 287 91 85
280 35 84 284     288    
nr Maa 16-03-20 nr Din 17-03-20 nr Woe 18-03-20
289 87 44 293 82 72 297 83 35
290 80 81 294 74 90 298 68 91
291 56 88 295 84 89 299 42 85
292     296 5 86 300    
nr Maa 23-03-20 nr Din 24-03-20 nr Woe 25-03-20
301     305     309    
302     306 Finale Schaal 310    
303     307 311    
304     308     312    
Achterstallige matchen mogen gespeeld worden t.e.m.VRIJDAG
Alle wedstrijden gespeeld NA deze datum komen niet meer in aanmerking voor de Algemene Rangschikking (Clubkampioen)
20-03-20
De finale van de prijs Schaal gemeente WEMMEL wordt betwist tussen de eerst gerangschikte van Klassen 1 en van Klasse 2.   Deze FINALE gaat door op dinsdag 24-03-20
Wedstrijd 4 : Prijs Raymond Lambrechts (Vriendschap )
Op inschrijving - 5 wedstrijden via loting
Nr Maa 30-03-20 Nr Din 31-03-20 Nr Woe 01-04-20
313 35 72 317 74 88 321 83 89
314 91 44 318 42 68 322 80 5
315 56 87 319 81 82 323 90 85
316 86 84 320     324    
Nr Maa 20-04-20 Nr Din 21-04-20 Nr Woe 22-04-20
325 86 72 329 82 84 333 83 80
326 90 44 330 68 88 334 81 89
327 42 56 331 74 91 335 85 87
328 5 35 332     336    
Nr Maa 27-04-20 Nr Din 28-04-20 Nr Woe 29-04-20
337 87 72 341 83 91 345 56 89
338 86 44 342 85 82 346 90 5
339 81 88 343 74 35 347 68 80
340 42 84 344     348    
Nr Maa 04-05-20 Nr Din 05-05-20 Nr Woe 06-05-20
349 81 35 353 83 86 357 56 91
350 42 44 354 68 90 358 85 88
351 74 87 355 5 82 359 72 89
352 80 84 356     360    
Nr Maa 11-05-20 Nr Din 12-05-20 Nr Woe 13-05-20
361 88 72 365 83 87 369 56 35
362 44 89 366 91 84 370 80 85
363 42 5 367 74 82 371 68 86
364 90 81 368     372    
Nr Maa 18-05-20 Nr Din 19-05-20 Nr Woe 20-05-20
373     377     381    
374     378 Finale Vriendschap 382    
375     379 383    
376     380     384    
Achterstallige matchen mogen gespeeld worden t.e.m.VRIJDAG
Alle wedstrijden gespeeld NA deze datum komen niet meer in aanmerking voor de Algemene Rangschikking (Clubkampioen)
15-05-20
De finale van de prijs "Raymond Lambrechts" wordt betwist tussen de eerstgeklasserden van Klasse 1 en Klasse 2.   Deze FINALE gaat door op  dinsdag 19-05-20
Zomerspelen : vanaf  26 mei 2020
elke dinsdag om 20.00 uur stipt ( 6 weken )